Google będzie karać za brak strony mobilnej!

13 marca 2014 Napisany w : Warto przeczytać

W 2014 roku przewiduje się więcej wejść na strony poprzez urządzenia mobilne niż stacjonarne. Dodatkowo Google zapowiada kary za brak strony mobilnej. Najwyższy czas działać!

Czytaj wiecej

Czy jesteś pewien, że Twoja strona www nie odstrasza Klientów?

5 marca 2014 Napisany w : Warto przeczytać

Czas to pieniądz! Masz około 10 sekund, aby skupić uwagę odbiorcy i go zatrzymać na swojej stronie. Czy oby na pewno jesteś na to przygotowany?

Czytaj wiecej

Nie ukrywaj się w sieci, pozwól swoim Klientom się odnaleźć.

1 marca 2014 Napisany w : Warto przeczytać

Nie ukrywaj się, nie trać pieniędzy na bezowocne zabiegi marketingowe. Skieruj swoje działania do konkretnej grupy odbiorców. Daj odnaleźć się swoim potencjalnym Klientom, zacznij stosować Inbound Marketing.

Czytaj wiecej

Czym jest pozycjonowanie?

15 stycznia 2014 Napisany w : Częste pytania

Pozycjonowanie to optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization – SEO). Są to działania mające na celu osiągnięcie przez daną stronę internetową jak najwyższą pozycję w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych (Google, Bing, Yahoo) na wybrane słowa i frazy kluczowe.

Czytaj wiecej

Kolejny projekt zrealizowany z sukcesem. Sklep internetowy Andrzej Jedynak.

5 grudnia 2013 Napisany w : Aktualności

Nowa odsłona sklepu internetowego ekskluzywnych futer i galanterii skórzanej firmy Andrzej Jedynak, to najnowsza realizacja agencji interaktywnej energe21.

Czytaj wiecej

Nie zapominaj o swoich Klientach w czasie Świąt!

4 grudnia 2013 Napisany w : Aktualności

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Wraz z ich nadejściem warto pamiętać o swoich Klientach i złożyć im życzenia. Jak to zrobić, aby nie zginęły wśród wielu innych życzeń? Podpowiadamy.

Czytaj wiecej

Sama strona www to za mało!

2 grudnia 2013 Napisany w : Warto przeczytać

Większość firm zdaje sobie już sprawę z faktu, że jeśli nie ma ich w Internecie to nie istnieją. Według badań 80% konsumentów szuka w Google informacji na temat produktów i usług przed dokonaniem zakupów. Ta liczba mówi za siebie. Co zatem robić, aby nie zginąć w gąszczu konkurencji? Czy sama strona www wystarczy? Odpowiedź brzmi niestety „nie”.

Czytaj wiecej

Jakie wyszukiwarki są najpowszechniejsze w Polsce?

13 listopada 2013 Napisany w : Częste pytania

Na rynku internetowym jest kilka wyszukiwarek o zasięgu międzynarodowym m.in. Google, Yahoo, Bing oraz w wielu krajach lokalne wyszukiwarki jak np. w Czechach Seznam lub Baidu w Chinach. W Polsce do 2008 roku lokalne wyszukiwarki zostały wyparte przez te o zasięgu międzynarodowym.

Czytaj wiecej

Kampania AdWords

24 października 2013 Napisany w : Aktualności

Przy użyciu narzędzia AdWords firmy google mamy możliwość stworzenia kampanii reklamowej. Stworzone reklamy w ramach kampanii będą wyświetlane podczas wyszukiwania przez użytkowników określonych haseł w wyszukiwarce Google oraz na stronach partnerów w ramach programu AdSense.

Czytaj wiecej

Infografika RWD

22 października 2013 Napisany w : Aktualności

Responsive Web Design (RWD) to technika projektowania stron internetowych w ten sposób, aby dopasowywały się wyglądem do urządzenia, na którym są wyświetlane, poczynając od dużych monitorów komputerów stacjonarnych, laptopów, przez tablety i smartfony, a kończąc na małych wyświetlaczach telefonów komórkowych.

Chcesz poznasz zalety serwisu RWD? Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej Infografiki.

Czytaj wiecej

Kompatybilność stron www z przeglądarkami internetowymi?

18 października 2013 Napisany w : Częste pytania

Jednym z ważniejszych czynników, na który trzeba zwrócić uwagę podczas projektowania serwisów www to kompatybilność strony internetowej względem różnych przeglądarek. Oznacza to, że nie zależnie od używanej przeglądarki każdemu użytkownikowi serwis internetowy będzie się tak samo wyświetlał.

Czytaj wiecej

Inwestycja w marketing społecznościowy - dlaczego warto?

11 września 2013 Napisany w : Częste pytania

Marketing społecznościowy służy zachęceniu społeczności do wyrażania swojego zdania na temat produktów i usług oraz polecania ich swoim znajomym. Dzięki temu firma jest w stanie poznać każdą, pojedynczą opinię. Co za tym idzie może szybko reagować na potrzeby klientów i dostosowywać oferowane przez siebie usługi lub produkty do ich oczekiwań.

Czytaj wiecej

Infografika strony mobilne

10 września 2013 Napisany w : Aktualności

Zastanawiasz się czy warto inwestować w stronę mobilną? Do 2017 roku prognozy wskazują, że na świecie będzie ponad 5 miliardów użytkowników urządzeń mobilnych . Nie pozwól, aby konkurencja Cię wyprzedziła, właśnie teraz jest idealny moment.
Zapoznaj się z naszą infografiką i podejmij słuszną decyzję.

Czytaj wiecej

Infografika Facebook w Polsce

6 września 2013 Napisany w : Aktualności

Zastanawiałeś się ile czasu Polacy spędzają w ciągu dnia na Facebooku? Jak często się logują?  Jak bardzo są aktywni? Wiesz jakie fanpage i marki są najpopularniejsze? Te wszystkie informacje i kilka dodatkowych prezentujemy w formie ciekawej infografiki. Zobacz i sprawdź polskie statystyki Facebooka.

Czytaj wiecej

Co to jest Domena?

3 września 2013 Napisany w : Częste pytania

Domena - jest to ciąg znaków zawierający litery i cyfry oraz znaki '-' i '_' identyfikujący jednoznacznie adres strony internetowej. Wpisany adres strony jest przetwarzany przez serwery i odszukiwany zostaje adres IP przypisany danej domenie.

Czytaj wiecej

Czym jest i jaki system CMS wybrać?

14 sierpnia 2013 Napisany w : Częste pytania

System CMS (ang. content management system) jest to program w formie aplikacji internetowej umożliwiający tworzenie serwisu internetowego poprzez dodawanie i edycję jego treści. Największą zaletą systemów CMS jest możliwość publikowania informacji na stronach www przez osoby nie będące programistami ale znające podstawy obsługi komputerów.

Czytaj wiecej

Co to jest hosting?

16 lipca 2013 Napisany w : Częste pytania

Jest to usługa udostępnienia infrastruktury serwerowej lub całego serwera dedykowanego. Najpopularniejszą formą hostingu jest wykupienie miejsca na serwerze współdzielonym z innymi użytkownikami. Główną zaletą takiego rozwiązania jest dość niska cena. Natomiast ze względu, że z serwera korzysta wielu użytkowników usługa ma narzucone z góry limity.

Czytaj wiecej

Zadaj nam pytanie

16 lipca 2013 Napisany w : Częste pytania

Specjalnie z myślą o naszych klientach, a także użytkownikach internetu uruchamiamy na naszym blogu nową kategorię. Znajdziecie tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że będą Wam pomocne.

Czytaj wiecej

Realizacja sklepu dla diabetyków firmy Bayer AG

21 czerwca 2013 Napisany w : Aktualności

W związku z dużym zainteresowaniem polskich klientów indywidualnych produktami firmy Bayer, w szczególności produktami przeznaczonymi dla chorych na cukrzycę, firma Bayer AG zdecydowała się na stworzenie sklepu internetowego.

 

W wyniku wygrania przetargu Nasza agencja dla wieloletniego klienta, firmy Bayer zaprojektowała sklep internetowy z produktami dla diabetyków.

Czytaj wiecej

Responsive Web Design sposobem na nowoczesne strony internetowe

7 maja 2013 Napisany w : Technologia

Zdaniem ekspertów rynku internetowego wykorzystanie mobilnych urządzeń do przeglądania stron internetowych w Polsce rośnie w ostatnich dwóch latach w olbrzymim tempie. Szacuje się, że z miesiąca na miesiąc przybywa od kilku do kilkunastu procent odsłon stron www poprzez urządzenia przenośne, co oznacza wzrost od 50 do 100% w przeciągu jednego roku. Wkrótce może się również zdarzyć, że wejścia poprzez urządzania mobilne przewyższą liczbę tych tradycyjnych – za pomocą komputerów stacjonarnych czy laptopów.

Czytaj wiecej

Infomedical

8 kwietnia 2013 Napisany w : Case study

PROFIL:

Infomedical - największa baza informacji medycznej w Internecie. Stworzona z myślą o zagranicznych i polskich pacjentach.

CELE:

 • Stworzenie szaty graficznej portalu
 • Zbudowanie silnika obsługującego kilka wersji językowych (polska, niemiecka, angielska i rosyjska)
 • Wdrożenie systemu i integracja z bazą danych w ramch portalu
Czytaj wiecej

Natur Vital

4 kwietnia 2013 Napisany w : Case study

PROFIL:

Natur Vital -  seria kosmetyków wzmacniających włosy i zapobiegających ich wypadaniu dostępna wyłącznie w ogólnopolskiej sieci drogerii naszego stałego klienta Drogerie Natura.

CELE:

 • Utworzenie strony produktowej kosmetyków Natur Vital - marki wyłącznej sieci sklepów Drogerie Natura
Czytaj wiecej

Hego's Milano

2 kwietnia 2013 Napisany w : Case study

PROFIL:

Firma HEGO'S - importer włoskiego, ekskluzywnego obuwia działający od 2003 roku. Producentem butów jest włoska firma Vigevano.

CELE:

 • Wykonanie szaty graficznej serwisu.
 • Zaprojektowanie i wdrożenie sklepy internetowego dla firmy HEGO'S znajdującego się pod adresem sklep.hegos.eu.
Czytaj wiecej

Sensique

28 marca 2013 Napisany w : Case study

PROFIL:

Sensique - marka kosmetyków do makijażu ogólnopolskiej sieci drogerii znanej pod marką Drogeria Natura.

CELE:

 • Stworzenie i uruchomienie strony produktowej marki Sensique.
Czytaj wiecej

My Secret

8 marca 2013 Napisany w : Case study

PROFIL:

My Secret - marka kosmetyków do makijażu. Główną grupą odbiorców są młode dziewczyny, kosmetyki są dostępne w sprzedaży tylko w sklepach Drogerie Natura.

CELE:

 • zaprojektowanie oraz oprogramowanie strony internetowej marki kosmetyków do makijażu My Secret.
Czytaj wiecej

Therme Skincare

13 lutego 2013 Napisany w : Case study

PROFIL: THERME Skincare to wyłączna marka kosmetyków naszego stałego klienta - sieci Drogerie Natura.

 

CELE:

 • Stworzenie strony produktowej kosmetyków THERME Skincare.
Czytaj wiecej

Współpraca ze studiem animacji Se-Ma-For

16 stycznia 2013 Napisany w : Aktualności

Chcielibyśmy zaprezentować kolejne zrealizowane przez  Energe21 projekty. Są to realizacje dla najstarszego i najsłynniejszego studia animacji w Polsce, Se-Ma-For. Stworzone przez naszą agencję serwisy,

 • SE-MA-FOR Muzeum Animacji
 • SE-MA-FOR Film Festival
 • Zaanimuj Łódzkie

mają na celu propagowanie mało popularnej formy sztuki jaką jest animacja.

Czytaj wiecej

Nowy serwis Królika Flipsa

19 grudnia 2012 Napisany w : Aktualności

Grupa BGK wraz z królikiem Flipsem mają zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia nowego serwisu, który znajduje się pod adresem www.flips.net.pl.
Strona jest poświęcona najpopularniejszemu produktowi producenta, czyli chrupkom Flips.

Flipsy to już klasyka, dlatego też doczekały się specjalnie im dedykowanej strony www. Można na niej zapoznać się z zaletami tego produktu, poznać szeroki wachlarz smaków, a nawet umilić sobie czas grami i zabawami.

Czytaj wiecej

Drogerie Natura

18 listopada 2012 Napisany w : Case study

Profil: Ogólnopolska sieć drogerii znana pod marką Drogeria Natura. Klient Agencji energe21 od 5 lat.

Cele:

 • Stworzenie nowej strony pod adresem drogerienatura.pl, serwisu dla kobiet wymagających, poszukujących specjalistycznych porad, miejsca wymiany doświadczeń, a także traktujących Internet jako źródło najświeższych informacji o kosmetykach.
 • Przeprowadzenie serii konkursów mających na celu zwiększenie interakcji pomiędzy administracją serwisu a jego użytkownikami oraz spopularyzowanie marki Drogerie Natura w przestrzeni internetowej.
Czytaj wiecej

Top Secret

12 listopada 2012 Napisany w : Case study

Profil: Marka odzieżowa Top Secret firmy Redan.

Cele:

 • Zrealizowanie kampanii on-line pod hasłem “Konkurs na Waleta”, która wykreowana została szczególnie z myślą o studentach.
 • Przygotowanie konkursu walentynkowego z elementami marketingu wirusowego wraz z przygotowaniem wizualizacji online oraz offline pod hasłem "Ubieramy Was do pary".
 • Kreacja i wykonanie nowego serwisu Top Secret.
 • Zrealizowanie kampanii reklamowej Top Secret pod hasłem "Wielkie pranie – nagród do wyprania".
Czytaj wiecej

Ceramika Paradyż

7 listopada 2012 Napisany w : Case study

Profil: Producent ściennych i podłogowych płytek ceramicznych oraz listew i dekoracji.

Cele:

 • Ceramika Paradyż zdecydowała się na zawężenie grupy docelowej reklamy produktu branży ceramicznej do kobiet. Celem więc ustanowiono zbudowanie serwisu www, który poza rzeczowymi informacjami dotyczącymi asortymentu przedsiębiorstwa, będzie atrakcyjny pod względem estetyczno-wizualnym. Założeniem było przyciągniecie uwagi potencjalnych konsumentek dla ponad 1600 produktów zawartych w 190 unikalnych kolekcjach Ceramiki Paradyż.
 • Drugim projektem była rozbudowa powstałego dwa lata temu systemu Intranet.
Czytaj wiecej

Wittchen

4 listopada 2012 Napisany w : Case study

Wittchen

Profil: Polska firma Wittchen, europejski lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży ekskluzywnej galanterii skórzanej. Jedna z niewielu polskich firm, które kojarzone są bardziej z Europą Zachodnią niż z naszym krajem.

Cele:

Przeprowadzenie kampanii promocyjnej w środowisku wirtualnymKompleksowa budowa marki w Internecie.

 • Zaprojektowanie nowej, ekskluzywnej strony wizerunkowej firmy.
 • Utworzenie rozwiązania e-commerce pod oddzielną domeną.

Realizacja: Podjęte zostały działania odświeżające serwis www.wittchen.pl.

Czytaj wiecej

Budowa nowych stron

16 października 2012 Napisany w : Aktualności

Agnecja interaktywna energe21 stworzyła kilka nowych stron dla swoich klientów. Nasze portfolio wzbogaciło się o nowe ciekawe projekty.

Czytaj wiecej

Początek wsþółpracy z Se-ma-for

13 września 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 rozpoczęła współpracę ze Studiem Se-ma-for. W ramach, której agencja ma stworzyć strony internetowe konkursu zaanimuj Łódzkie oraz strone festiwalu animacji poklatkowej organizowanego przez Se-ma-for.

Czytaj wiecej

Ceramika Pilch - przebudowa portalu

13 sierpnia 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 przebudowała stronę producenta płytek ceramicznych oraz wyrobów sanitarnych - Ceramiki Pilch. Agencja była odpowiedzialna za kreację i oprogramowanie oparte na autorskim systemie eCMS. Działania mają na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki w Internecie.

Za stworzenie strony odpowiedzialna była agencja interaktywna energe21. Agencji zostały zlecone prace graficzne oraz programistyczne. Nowa strona jest kierowana przede wszystkim do osób zainteresowanych produktami Ceramiki Pilch - płytkami ceramicznymi oraz wyrobami sanitarnymi.

Czytaj wiecej

Ceramika Paradyż - intranet

20 lipca 2012 Napisany w : Aktualności

Dla stałego Klienta - Ceramiki Paradyż agencja interaktywna energe21 zakończyła prace związane z przebudową Intranetu Grupy Paradyż.

System został zbudowany dwa lata temu, przez cały ten okres pracownicy Ceramiki Paradyż korzystają w codziennej pracy z funkcjonalności, jakie daje im Intranet.

Czytaj wiecej

Drogerie Natura - nowa odsłona

7 czerwca 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 podjęła się zmiany szaty graficznej serwisu drogerienatura.pl Zmiany, które nastąpiły na stronie były propozycją użytkowników portalu.

Serwis Drogerie Natura cały czas się rozwija i rośnie liczba korzystających z niego internautów, a co za tym idzie zwiększają się ich wymagania. Twórcy serwisu nieustannie starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klubowiczów, bo to właśnie oni są najważniejsi.

Czytaj wiecej

Serwis Aleve Dobre Wieści

16 maja 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 na zlecenie swojego wieloletniego  klienta Bayer Sp z o.o. wykonała kolejny projekt. Tym razem energe21 podjęło się odświeżenia szaty graficznej serwisu www.alevedobrewiesci.pl.

Serwis www.alevedobrewiesci.pl poświecony jest metodom leczenia  bólu stawów, krzyża oraz mięśni.  Zmiany przeprowadzone przez agencję energe21 uczyniły go bardziej przyjaznym użytkownikowi. Odświeżona i unowocześniona szata graficzna poprawiła czytelność strony oraz szybsze dotarcie do interesujących informacji.

Czytaj wiecej

Art new – strona artysty Piotra Ambroziaka

18 kwietnia 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 zajęła się stworzeniem oraz zaprojektowaniem nowego serwisu poświęconego działalności artystycznej  Piotra Ambroziaka.


Na stronie artysty - malarza możemy zapoznać się z najnowszymi obrazami sztuki nowoczesnej, instalacjami jak również z relacjami z wystaw.

Czytaj wiecej

Sensique - zmiany

19 marca 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 na zlecenie swojego klienta Drogerii Natura, zajęła się odświeżeniem szaty graficznej strony produktowej  marki wyłącznej Sensique.

Czytaj wiecej

Knauf - nowy serwis

3 lutego 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 w ramach wygranego przetargu zbudowała i zaprojektowała dla firmy Knauf portal dotyczący budownictwa. Portal spełnia zadanie bloga poradnikowego.

Grupa Knauf jest w światowej czołówce producentów materiałów budowlanych. Zatrudnia ponad 23 000 osób w ponad 150 zakładach i przedstawicielstwach firmy. Marka jest rozpoznawalna na całym świecie a produkty cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem. 

Czytaj wiecej

Grupa BGK

10 stycznia 2012 Napisany w : Aktualności

Dobrze wszystkim znany królik Flips, ma zaszczyt zaprosić do zapoznania się z nową odsłoną serwisu internetowego Grupy BGK.

Zaproszenie Państwa pod adres www.grupabgk.pl jest jednocześnie zaproszeniem do wędrówki po Fabryce Zdrowia. Dla BGK bowiem priorytetem jest jakość produktów, z których powstają ich wyroby. Szeroka gama przekąsek, takich jak chrupki, czipsy, pałeczki kukurydziane i płatki śniadaniowe, opisana jest przez pryzmat ich walorów smakowych oraz właściwości odżywczych.

Czytaj wiecej
Demo CMS Klienci