Ceramika Pilch - przebudowa portalu

13 sierpnia 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 przebudowała stronę producenta płytek ceramicznych oraz wyrobów sanitarnych - Ceramiki Pilch. Agencja była odpowiedzialna za kreację i oprogramowanie oparte na autorskim systemie eCMS. Działania mają na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki w Internecie.

Logo Ceramika Pilch

Za stworzenie strony odpowiedzialna była agencja interaktywna energe21. Agencji zostały zlecone prace graficzne oraz programistyczne. Nowa strona jest kierowana przede wszystkim do osób zainteresowanych produktami Ceramiki Pilch - płytkami ceramicznymi oraz wyrobami sanitarnymi. Internauta znajdzie szczegółowe informacje na temat dostępnych w sprzedaży produktów. Strona umożliwia pobranie informacji dotyczących wymiarów oraz kosztów płytek ceramicznych i aranżacji pomieszczenia. Poza bazą produktów internauta może skorzystać z porad architektów wnętrz, którzy doradzają, jak za sprawą prostych trików powiększyć małą łazienkę lub jak dostosować pomieszczenie dla osób niepełnosprawnych.

Strona internetowa była projektowana głównie z myślą o kobietach, to one przede wszystkim zajmują się wyborem aranżacji do domu, dlatego stanowią dużą grupę docelową nowej strony internetowej Ceramiki Pilch. Strona jest użyteczna a za pomocą prostej nawigacji internauta może szybko dotrzeć do informacji produktowych.

 

Strona Ceramiki Pilch


Ceramika Pilch jest producentem płytek ceramicznych od 1980r. W zakresie wzornictwa współpracuje z włoskimi i hiszpańskimi firmami. Produkcja jest proekologiczna, płytki powstają z surowców mineralnych, które są przyjazne środowisku, a selektywna zbiórka odpadów umożliwia ich dalsze gospodarcze wykorzystanie. Wyroby Ceramiki Pilch znajdują się w sklepach na terenie całego kraju, natomiast salon firmowy mieści się w Jasienicy.

Stronę można zobaczyć pod adresem www.pilch.pl

Demo CMS Klienci