Grupa BGK

10 stycznia 2012 Napisany w : Aktualności

Dobrze wszystkim znany królik Flips, ma zaszczyt zaprosić do zapoznania się z nową odsłoną serwisu internetowego Grupy BGK.

Zaproszenie Państwa pod adres www.grupabgk.pl jest jednocześnie zaproszeniem do wędrówki po Fabryce Zdrowia. Dla BGK bowiem priorytetem jest jakość produktów, z których powstają ich wyroby. Szeroka gama przekąsek, takich jak chrupki, czipsy, pałeczki kukurydziane i płatki śniadaniowe, opisana jest przez pryzmat ich walorów smakowych oraz właściwości odżywczych.


Producenci  m.in. znanych „Flipsów” obalają znany każdemu mit, iż to, co zdrowe nie może być smaczne, a to, co smaczne nie może być zdrowe. W czasie podróży po serwisie można natrafić na informacje, iż kukurydza, z której sporządzane są chrupki, jest niemodyfikowana genetycznie, a ziemniaki, z których wypiekane są czipsy X-Rays, są  najlepszych, wyselekcjonowanych gatunków.

Strona Grupy BGK


Agencja interaktywna energe21, która zajęła się realizacją serwisu, przygotowując szatę graficzną, również inspirowała się zdrowym i naturalnym charakterem produktów Grupy BGK.  Oprócz ciekawej grafiki, zauważalnym atutem serwisu Grupy BGK jest przejrzystość. Odwiedzający kierują się klarowną nawigacją, dzięki czemu mogą z łatwością dotrzeć do poszukiwanych treści. Każdemu produktowi jest poświęcona osobna zakładka, opatrzona miksturą treściwych komunikatów odnośnie wyrobów ze zdrową dawką humoru. Charakterystyki produktów zostały sporządzone za pomocą języka inspirowanego mową ich głównych konsumentów, czyli dzieci i młodzieży. To właśnie dla nich twórcy przygotowali zakładkę „ciekawostki”, w której można odnaleźć informacje, które wzbogacą ich wiedzę o wiele interesujących faktów.
Z pewnością warto odbyć podróż po wirtualnej Krainie BGK, gdzie zamieszkuje Królik Flips i jego towarzysze, poznać jej zakamarki, a następnie spróbować smakołyków!

Agencja interaktywna energe21 była odpowiedzialna zarówno za pracę graficzne jak i programistyczne.  Budowa nowego serwisu Grupy BGK poszerza o koleją markę portfolio agencji, które powstało w czasie 10 lat jej działalności.

Demo CMS Klienci