Infomedical

8 kwietnia 2013 Napisany w : Case study
PROFIL:

Infomedical - największa baza informacji medycznej w Internecie. Stworzona z myślą o zagranicznych i polskich pacjentach.

 
CELE:
  • Stworzenie szaty graficznej portalu
  • Zbudowanie silnika obsługującego kilka wersji językowych (polska, niemiecka, angielska i rosyjska)
  • Wdrożenie systemu i integracja z bazą danych w ramch portalu, który jest dostępny pod adresem infomedical.pl

 

REALIZACJA:

  • Agencja interaktywna energe21 w oparciu o swój autorski system cms zrealizowała rozwiązanie dla portalu Infomedical obsługujące wiele wersji językowych oraz rozbudowaną bazę podmiotów oferujących usługi medyczne na terenie Polski.

 

Portal Infomedical

 

PODSUMOWANIE:

Infomedical jest wyróżniającą się na polskim rynku, bazą informacji o podmiotach oferujących usługi medyczne na terenie całego kraju. Internauta bez problemu znajdzie specjalistę, ośrodek medyczny, szpital kliniczny, sanatorium czy przychodnię. Celem platformy Infomedical jest dostarczenie internautom ergonomicznej i funkcjonalnej bazy, która pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji dzięki przyjaznej wyszukiwarce oraz przejrzystemu układowi strony. Interesującym elementem portalu jest katalog linków tematycznych poświęconych zdrowiu i urodzie. Ponadto, jako pierwszy tego typu portal, Infomedical kieruje swoją ofertę także do użytkowników z zagranicy (cztery wersje językowe - polska, niemiecka, angielska i rosyjska) zainteresowanych polskimi placówkami, tym samym wpisując się w popularną w ostatnich latach turystykę medyczną. Turystyka medyczna jest coraz prężniej rozwijającą się branżą usługową w Polsce. Wyróżnikiem usług oferowanych przez polską służbę zdrowia jest niski, w porównaniu z innymi państwami, koszt leczenia oraz rzadko spotykane w zagranicznych sanatoriach i uzdrowiskach, metody leczenia oparte na naturalnych surowcach, takich jak np. borowiny.

Demo CMS Klienci