Knauf - nowy serwis

3 lutego 2012 Napisany w : Aktualności

Agencja interaktywna energe21 w ramach wygranego przetargu zbudowała i zaprojektowała dla firmy Knauf portal dotyczący budownictwa. Portal spełnia zadanie bloga poradnikowego.

Grupa Knauf jest w światowej czołówce producentów materiałów budowlanych. Zatrudnia ponad 23 000 osób w ponad 150 zakładach i przedstawicielstwach firmy. Marka jest rozpoznawalna na całym świecie a produkty cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem.  

Na stronie internauta znaleźć może profesjonalne porady dotyczące domu oraz remontu mieszkania, liczne filmy instruktażowe, prezentacje i zdjęcia. Na platformie wszystkie informacje są przekazane w sposób prosty i czytelny, blog podzielony jest pod względem tematycznym. Zaczerpniemy w nim porad jakich materiałów użyć do poszczególnych prac, jak również skorzystamy z porad eksperta - porady udzielane są indywidualnie dla każdej osoby.

Strona internetowa była zaprojektowana głównie z myślą o mężczyznach ale kierowana jest oczywiście do wszystkich osób remontujących mieszkania i budujących domy. Jest przyjaznym poradnikiem dla inwestorów, jak również dla internautów szukających w sieci odpowiedzi na dręczące pytania z zakresu budownictwa.

Strona jest użyteczna a za pomocą prostej nawigacji internauta może szybko dotrzeć do informacji produktowych.
Stronę można zobaczyć pod adresem www.budowairemont.knauf.pl

 

Knauf

Demo CMS Klienci