Nie zapominaj o swoich Klientach w czasie Świąt!

4 grudnia 2013 Napisany w : Aktualności

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Wraz z ich nadejściem warto pamiętać o swoich Klientach i złożyć im życzenia. Jak to zrobić, aby nie zginęły wśród wielu innych życzeń? Podpowiadamy:Pop up na stronie:  Życzenia w formie pop upu dopasowanego do szaty graficznej serwisu. Każdemu klientowi, który odwiedzi stronę internetową Twojej firmy na pierwszym planie pojawi się pop up z życzeniami. Nikt nie zostanie pominięty.

Oryginalna e-kartka: Ta forma przesyłania życzeń świątecznych jest bardzo popularna, jednocześnie też skuteczna. Trafia do tych odbiorców do których chcemy. Pokazujemy Klientowi, że o nim pamiętamy, równocześnie przypominając o sobie. Warto zadbać o to, aby kartka wyróżniała się na tle innych kartek otrzymywanych co roku.  Kreatywna grafika wykonana na zlecenie, dobrana do charakteru działalności nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Życzenia w formie infografiki:  Z reguły, kiedy  przychodzi czas na składanie życzeń przychodzi nam do głowy wiele pomysłów. Wiemy, że nie mogą być zbyt długie bo nikt ich nie będzie czytał. Dlatego ograniczamy się do minimum, aby przekazać w pigułce nasze intencje. Nie zawsze jednak końcowy efekt jest taki jakby się chciało. Mam dobrą wiadomość, infografiki pozwalają na przekazanie całości życzeń, w przyjaznej formie graficznej. Życzenia wyróżnią się spośród pozostałych i na pewno zapadną w pamięć odbiorcy.

Świąteczna grafika na fanpage: Prowadzisz fanpage swojej firmy? To bardzo dobry kanał komunikacji w tym też do przekazania noworocznych życzeń oraz wprowadzenie swoich fanów w świąteczny nastrój.  Proponujemy wykonanie świątecznej grafiki na fanpage z życzeniami dla sympatyków Twojej firmy, oraz specjalną oprawę graficzną aktualności.

Formy przekazu są różne. To którą z nich wybierzemy zależy tylko od nas. Najważniejsze, wykorzystać możliwości jaki daje ten wyjątkowy świąteczno – noworoczny czas.
Chcesz złożyć oryginalne życzenia swoim Klientom, skontaktuj sie z nami. Pomożemy Ci uzyskać oczekiwany efekt. 

Demo CMS Klienci