Nowy serwis Królika Flipsa

19 grudnia 2012 Napisany w : Aktualności

Grupa BGK wraz z królikiem Flipsem mają zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia nowego serwisu, który znajduje się pod adresem www.flips.net.pl.
Strona jest poświęcona najpopularniejszemu produktowi producenta, czyli chrupkom Flips.

Flipsy to już klasyka, dlatego też doczekały się specjalnie im dedykowanej strony www. Można na niej zapoznać się z zaletami tego produktu, poznać szeroki wachlarz smaków, a nawet umilić sobie czas grami i zabawami.

Strona została stworzona z myślą zarówno o dzieciach, jak i ich rodzicach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dorośli informacje na temat składu i wartości odżywczych produktu, a najmłodsi spotkają się ze swoim ulubieńcem w postaci królika Flipsa, zabawią się w zabawy muzyczne, plastyczne oraz ułożą flipsowe puzzle.

Grupa BGK, kierowana wciąż rosnącym zainteresowaniem wokół kukurydzianych chrupek ich wyrobu, postanowiła na nowej witrynie sprecyzować charakterystykę tego produktu. Przekąskę tą można bowiem określić mianem bezpiecznej nawet dla kilkumiesięcznych maluchów. Flipsy produkowane w głównej mierze z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy są odpowiednie dla diety początkowej dzieci – nie zawierają glutenu, który może sprzyjać alergiom pokarmowym i drażnić brzuszki naszych milusińskich.

Pociechom przy chrupaniu Flipsów towarzyszą ich rodzice, bo przecież Flips to smak dzieciństwa! Takie upodobania smakowe zostają na zawsze, smaki zaś można sobie urozmaicać. Mamy tu szerokie pole wyboru: smak truskawkowy, toffi, czekoladowy, orzechowy, serowo-cebulowy czy po prostu naturalny.

Na www.flips.net.pl można znaleźć także wiele ciekawostek dotyczących magicznego słonecznego ziarna, z którego powstają Flipsy. Istnieje możliwość zapoznania się z procesem powstawania chrupków kukurydzianych, przeczytania o historii kukurydzy począwszy od jej losów w rękach Indian aż po upodobania Majów i Azteków. Udostępnionych jest też kilka przepisów na chrupkowe wariacje, które z pewnością ucieszą wszystkie dzieci.

Kampanii promocyjnej Flipsów towarzyszy także funkcjonujący na Facebooku fanpage, na którym oprócz interesujących wpisów, znajdziemy konkursy i quizy. Zapraszamy do polubienia! Fanpage Flips.

Producentowi Flipsów można zaufać. Jest to Grupa BGK, firma z długoletnią tradycją i bogatym doświadczeniem w wytwarzaniu przekąsek typu chrupki, chipsy i prażynki. Gwarantem jakości produktów Grupy BGK jest nacisk, jaki kładzie na stosowane od lat, dopracowane receptury wytwarzania swoich artykułów.

 

Strona królika Flipsa


Zapraszamy na „małe co nieco” z Grupą BGK!

Demo CMS Klienci