Infografiki

drukuj stronę

Infografika jest to atrakcyjna forma prezentacji danych oraz wiedzy, która w sposób szybki i przejrzysty może ukazać złożone informacje.

Ponad połowa społeczeństwa świata to wzrokowcy, 90% informacji dociera do naszego mózgu za pomocą zmysłu wzroku, dlatego warto inwestować w infografiki. Pomogą Ci ukazać trudne fakty, statystyki, wykresy, podliczenia. Umożliwiają przedstawienie trudnych do przyswojenia danych w atrakcyjny i czytelny sposób, dzięki czemu odbiorca nie ma problemu z odczytaniem i zapamiętaniem ukazanych informacji.

CO ZYSKUJESZ?


Przekaz w nich zawarty jest często dużo silniejszy niż w przypadku samych obrazów lub tekstów. Dodatkowo grafika jest łatwa do udostępniania, co przyczynia się do wirusowego jej rozpowszechniania. Jeśli na tworzonej infografice zostaną przedstawione ciekawe dane, jest wysokie prawdopodobieństwo, że będzie ona udostępniana, co przełoży się na zwiększenie ruchu na stronie oraz podniesienie page rank w wyszukiwarce Google. Dodatkowo umieszczone logo firmy na infografice przyczyni się do zwiększenia świadomości marki wśród potencjalnych klientów.

W naszej agencji interaktywnej energe21 tworzymy infografiki, które nadają danym graficzny sens, dopasowujemy formę graficzną oraz paletę kolorów do prezentowanych treści. Ukazujemy skomplikowane dane oraz fakty w unikalny, nietypowy i przejrzysty sposób, co powoduje, że zapadają w pamięć.

Chcesz zobaczyć nasze infografiki?

Zapraszamy do portfolio infografik.

Demo CMS Klienci