Kompleksowa obsługa firm

drukuj stronę

Chcesz rozkęcić swój biznes i nie wiesz jak? Masz zamiar poszerzyć działalność o aktywność w Internecie?

Potrzebujesz zatem zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy we właściwy sposób wprowadzą Cię w rzeczywistość Internetu oraz kompleksowo przeprowadzą kampanię Twojej firmy.

Agencja energe21 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Tworzymy zgrany team doświadczonych fachowców od działań w Sieci.

Kompleksowo obsłużymy Twój projekt. Zważając na Twoje ambicje i wyznaczone cele, przeprowadzimy badanie rynku i wyznaczymy interesujące Cię grupy docelowe.

Stworzymy niebagatelny projekt strony internetowej, którą dla Ciebie wykonamy sprawnie i profesjonalnie. Jak już Twój serwis zawiśnie w Sieci zajmiemy się jego promocją. E-marketing to nasza specjalność. Korzystamy z narzędzi promocji takich jak: kampanie banerowe, boksów reklamowych i linków sponsorowanych, e-mail markerting, buzz marketing, viral marketing, marketing partyzancki, netlinking, a także programy partnerskie. Każde działanie jest "skrojone na miarę", a więc dokładnie dopasowane do potrzeb projektu.

Z nami Twoja strona stanie się całodobową reklamą Twojej firmy.

Co dla nas ważne, to aby w odpowiedni sposób wykreować wizerunek Twojej marki i zyskać dla niej wierne grono klientów. Działania e-PR posłużą nam do budowania trwałych relacji z klientami.

Nie musisz planować, analizować ani wykonywać – my zrobimy to za Ciebie.

Jeśli potrzebujesz, wyjdziemy także poza ramy Internetu. Jeśli Twoja firma dopiero raczkuje, oferujemy jej stabilne ramię w postaci rady i wsparcia.

Szczegółowo sporządzimy mediaplan, który następnie skrupulatnie wprowadzimy w życie. Będziemy prowadzić oraz monitorować Twój projekt, prowadząc szczegółowe analizy i statystyki, które później wykorzystamy do optymalizacji działań. Wykonamy kreacje projektu graficznego w najlepszym stylu. 

Z nami zaistniejesz na rynku!

 

Demo CMS Klienci