Serwisy internetowe

Nowy serwis Kobo Professional

zobacz realizację online
Nowy serwis Kobo Professional

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Miło nam poinformować, że z sukcesem zakończyliśmy realizację kolejnego projektu. Na zlecenie naszego długoletniego Klienta Drogerii Natura wykonaliśmy nową odsłonę serwisu marki własnej Kobo Professional.

W obecnej wersji serwisu zrezygnowaliśmy z elementów flashowych, przez co jest bardziej przyjazny użytkownikowi, a także sprzyja pozycjonowaniu. Projekt jest utrzymany w ciemnej kolorystyce, która nadaje mu ekskluzywności i wyjątkowości. Po wejściu widzimy duży, przewijany banner przykuwający uwagę. Przedstawia on najnowsze promocje, produkty i wydarzenia. Pod nim 3 małe bannery prezentujące kluczowe dla marki produkty. Wszystkiego dopełnia typografia nawiązująca do logo Kobo Professional.

Marka KOBO Professional powstała z pasji do makijażu. Jej twórcom przyświecała idea, aby profesjonalny kosmetyk był dostępny dla każdej kobiety, zarówno cenowo, jak i terytorialnie.

Marka Kobo Professional otwiera drzwi do niezwykłego, barwnego świata kosmetyków profesjonalnych – świata, dostępnego dotąd dla nielicznych. Wysoka jakość składników, bogactwo odważnych kolorów i szczypta wysublimowanej prostoty opakowań – czynią KOBO wyjątkowym koktajlem dla makijażowych zmysłów.

Polecamy wszystkim Paniom.

Demo CMS Klienci