Serwisy internetowe

Portal DoveMed

zobacz realizację online
Portal DoveMed

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Miło nam poinformować o zakończonej realizacji kolejnego projektu. Na zlecenie agencji public relations HealthThink wykonaliśmy nową odsłonę serwisu internetowego programu DoveMed.

Nowy portal dovemed.pl to platforma zawierająca najnowsze doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii, wskazówki umożliwiające diagnozowanie i leczenie chorób skóry w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu, a także porady z zakresu prawa medycznego.

Program DoveMed dedykowany jest lekarzom dermatologom oraz innym specjalistom zajmującym się tematyką chorób skóry. Program ten ma na celu efektywne wspieranie relacji między lekarzem a pacjentem, poprzez dostarczanie merytorycznych wskazówek, rekomendacji i produktów dla pacjentów.

Zadanie jako zostało postawione przed naszą agencją energe21 to zaprojektowanie i realizacja nowego serwisu dostosowanego do grupy odbiorców jakimi są lekarze.  Treści dostępne na stronie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla zalogowanych specjalistów.

Tworząc szatę graficzną serwisu nasza agencja energe21 wzięła pod uwagę  specyfikę branży medycznej. Strona zaprojektowana w oparciu o odcienie bieli i granatu. W ten sposób delikatnie odznacza się ona od marki Dove, a tym samym podkreśla charakter programu DoveMed.

Do użytku oddajemy przejrzysty, nowoczesny i intuicyjny serwis internetowy z nadzieją, że odpowiednio spełni swoją funkcję.

Demo CMS Klienci