Serwisy internetowe

Responsywny Bulak Projekt

zobacz realizację online
Responsywny Bulak Projekt

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Kolejne zakończone przedsięwzięcie i kolejny zadowolony klient!
Z pomocy agencji interaktywnej energe21 skorzystało tym razem biuro projektowe Bulak Projekt, które oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług projektowych (od domów jednorodzinnych, przez budynki wielkogabarytowe, na ogrodach i wnętrzach kończąc) oraz doradczych.


Energe21 zaprojektowało dla Bulak Projekt logo firmy, a także stworzyło witrynę internetową.
Strona Bulak Projekt jest serwisem oszczędnym graficznie i kolorystycznie, a jednocześnie bardzo czytelnym i przejrzystym. Dzięki temu zabiegowi uwagę natychmiast przykuwają zdjęcia realizacji firmy. Zaprezentowanie wyników pracy biura było bowiem w tym wypadku celem nadrzędnym. Bardzo ważne jest również, aby fotografie realizacji zawsze prezentowały się doskonale, bez względu na to, czy witryna zostanie przez klienta otwarta na jego smartfonie, tablecie, czy laptopie.


Cel ten został osiągnięty za pomocą technologii responsywnej, która została wykorzystana do budowy strony Bulak Projekt. RWD dostosowuje wygląd oglądanej witryny do urządzenia mobilnego, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu oferta firmy zawsze wygląda perfekcyjnie i profesjonalnie.
Serwis na wszystkie urządzenia mobilne to więc dziś absolutny must have!

Demo CMS Klienci