Serwisy internetowe

Świadome Wnętrze

zobacz realizację online
Świadome Wnętrze

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Jesteś architektem bądź inwestorem? A może po prostu interesujesz się branżą architektoniczną i poszukujesz profesjonalnego poradnika? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, koniecznie musisz odwiedzić nowy serwis internetowy www.swiadomewnetrze.pl

Na stronie znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, a także dowiesz się jak ustrzec się najczęściej popełnianych błędów w Twojej specjalizacji. Przeczytasz o tym jak wybrać ergonomiczny fotel bądź homogeniczną wykładzinę PVC.

Oprócz tego w serwisie możesz zapoznać się z najnowszymi trendami w wzornictwie wyposażenia wnętrz komercyjnych. Dla zarejestrowanych klientów i firm przewidziano możliwość rejestracji na wykłady i konferencje, które pozwolą na poszerzenie wiedzy nawet największego specjalisty. 

W skrócie swiadomewnetrze.pl to kopalnia wiedzy na temat wnętrz komercyjnych. Jest to nowy, serwis internetowy, który z pewnością dla wielu, może stać się rzetelnym źródłem informacji z branży architektonicznej.

Realizacją serwisu w ramach wygranego przetargu dla firmy Martela zajęła się nasza Agencja Interaktywna energe 21. Poprzez prostą aczkolwiek kreatywną i podążającą za nowymi trendami szatę graficzną, przekazujemy profesjonalność oraz elegancję, która charakteryzuje meble wykonane przez Martela. 

Demo CMS Klienci