Account Executive / Sprzedawca – stażysta

drukuj stronę

Agencja interaktywna energe21, firma działająca 11 lat w branży interaktywnej poszukuje osoby na na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż , realizowanie celów sprzedażowych
  • poszukiwanie i  pozyskiwanie nowych Klientów
  • opieka nad obecnymi Klientami agencji
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacji na potrzeby rozmów z potencjalnymi Klientami
  • uczestnictwo w targach i konferencjach
  • bieżący monitoring i analiza serwisów branżowych
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • raportowanie wyników z wykonanych prac przełożonemu

Wymagania:

  • znajomość podstawowych zagadnień z branży interaktywnej
  • samodzielność, zaangażowanie w pracę, sumienność
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość programów Excel, Word oraz Power Point
  • odpowiedzialność i terminowość z wywiązywania się z powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • płatny staż ( + premia od każdego zdobytego klienta)
  • możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy
  • zdobycie doświadczenia w firmie z 11 letnim doświadczeniem
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • pracę przy realizacji projektów dla znanych marek.
  • możliwość rozwoju

CV i LM prosimy wysyłać na adres:
staz@energe21.com W tytule prosimy zamieścić Account Executive / Sprzedawca – stażysta

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Demo CMS Klienci