Junior Graphic Designer – stażysta

drukuj stronę

Agencja interaktywna energe21, firma działająca 11 lat w branży interaktywnej poszukuje osoby na na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • projektowanie grafik dla projektów internetowych,
  • przygotowywanie grafik na potrzeby social mediów,
  • projektowanie bannerów oraz mailingów,
  • współpraca z zespołem w ramach działań marketingowych

Wymagania:

  • znajomość Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator
  • doświadczenie w projektowaniu layoutów i grafik na potrzeby Internetu
  • kreatywność, samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy i terminowość
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • płatny staż (wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania)
  • ciekawą pracę w młodym zespole,
  • uczestniczenie w realizacji projektów dla znanych marek,
  • miłą atmosferę
  • możliwości rozwoju

CV i LM oraz link do portfolio prosimy o dołączenie do e-maila na adres: staz@energe21.com  W tytule prosimy zamieścić Junior Graphic Designer – stażysta.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Demo CMS Klienci