Rozwiązania mobilne

drukuj stronę

Możliwość korzystania z urządzeń mobilnych to komfort i wygoda, z jakich korzystamy stosunkowo od niedawna. Najpopularniejsze z nich, a więc smartfony, umożliwiają nam korzystanie z Internetu niemalże wszędzie, gdzie się znajdujemy. Dzięki nim, użytkownicy Sieci zyskują niezależność.

Przedsiębiorcy mają dostęp do strony firmowej, poczty lub jakichkolwiek innych pożądanych danych w każdym miejscu. Niesie to ze sobą ogromną oszczędność czasu. Podobnie, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich Klientów, właściciele firm często decydują się na umożliwienie im komunikacji z marką poprzez urządzenia mobilne.

 Agencja energe21 zaprojektuje dla Ciebie i zbuduje rozwiązanie mobilne, jakiego potrzebujesz.

Urządzenia mobilne korzystają z różnych rodzajów systemów operacyjnych. Każdy z nich wymaga projektowania aplikacji w inny sposób, gdyż systemy te są niekompatybilne ze sobą. Energe21 to zespół specjalistów, który poradzi sobie z tym wyzwaniem. Każde stworzone przez nas rozwiązanie będzie dostosowane do systemu operacyjnego, jakiemu jest dedykowane oraz sporządzone specjalnie według wytycznych naszego Klienta.  

 Wykonujemy:

-   mobilne wersje serwisów www
-   aplikacje internetowe dedykowane urządzeniom mobilnym
-   aplikacje instalowane na urządzeniu użytkownika

Technologie, w których tworzymy to:

  • HTML, CSS, JavaScript
  • PhoneGap  


Przedstaw nam swoje pomysły - my wcielimy je w życie. 

Demo CMS Klienci