Sklepy internetowe

drukuj stronę

Oferujemy projektowanie i tworzenie sklepów internetowych.

Sprawiamy, że sklepy naszych Klientów stają się dla nich profesjonalnym narzędziem prowadzenia e-biznesu. Na pierwszym miejscu stawiamy przejrzystość i łatwość nawigacji podczas internetowych zakupów. Nie zapominamy, iż opłacalność wirtualnych sklepów to także atrakcyjne wyeksponowanie produktów. Istotna jest zatem odpowiednia kreacja graficzna, która jest dostosowana do wizji klienta. Wizualna strona projektu powinna podkreślać cechy charakterystyczne i indywidualność firmy.

Sklepy budujemy w oparciu o technologie:

  • PHP 5.2
  • MySQL 5.5
  • Symfony 1.4

Wirtualny sklep będzie wykonany fachowo, z użyciem nowoczesnych narzędzi. Istotne jest, ażeby był przyjazny użytkownikowi, a jego interfejs przejrzysty i intuicyjny.
Budowa sklepu będzie zgodna z wytycznymi Google pod kątem pozycjonowania.

Sklep zostanie zbudowany modułowo, co znaczy, że możliwe będzie wprowadzenie zmian pojedynczych modułów bez konieczności przebudowy całego serwisu.

Oferujemy nowoczesną platformę e-Commerce "sklep internetowy", zbudowaną na bazie autorskiego systemu zarządzania treścią - eCMS21 sklep elektroniczny. Umożliwia ona wielostronną prezentację produktów w sklepie internetowym według założeń Klienta i specyfikacji asortymentu.


Wykonany przez energe21 e-sklep umożliwi:

- sprawne poruszanie się po stronie
- dotarcie do informacji o produktach na wiele sposobów
- posiada sprawny, nowoczesny system zamówień 
- generowanie statystyk
- łatwą rozbudowę sklepu w przyszłości
- szybkie działanie serwisu
- łatwą interakcję z użytkownikami
- prowadzenie kampanii banerowych wraz z badaniem ich skuteczności

Demo CMS Klienci